İstanbul’u vuran dolu felaketinin ardından Ali Ağaoğlu’nun milyonluk araçlarının da zarar gördüğü ortaya çıktı. Ağaoğlu araçları için İngiltere’den özel ekip getirtmiş.

27 Temmuz’da yaşanan dolu felaketinin ardından ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun dört Rolls Royce’u, bir Bentley, bir Aston Martin ve bir de Lamborghini’sinin camlarını kırıp kaportasına zarar verdiği ortaya çıktı. 700 bin liralık hasarı sigorta şirketi karşıladı.

ARAÇLARININ CAMINI KIRIP KAPORTASINA ZARAR VERMİŞ

İstanbul Beykoz’da önceki gün görülen hortum megakenti korkuttu. Meteoroloji’nin İstanbul için yağış anonsunu duyan vatandaşlar, 27 Temmuz’da yaşanan dolu mağduriyetinin tekrar yaşanmaması için kapalı otoparklara koştu. 27 Temmuz’un en büyük mağdurlarından birinin de, Rolls Royce’tan Bentley’e, Aston Martin’den Lamborghini’ye onlarca otomobili olan Ali Ağaoğlu olduğu ortaya çıktı. 27 Temmuz’da ceviz büyüklüğünde yağan dolu, Ali Bey’in o esnada evinin bahçesinde duran dört Rolls Royce, bir Bentley, bir Aston Martin ve bir de Lamborghini’sinin camlarını kırıp kaportasına zarar vermiş.

İNGİLTERE’DEN ÖZEL EKİP

Araçların camlarının değiştirilmesi ve kaportadaki hasarların giderilmesi için sigorta tarafından 700 bin lira ödenmiş. Bu arada Rolls Royce, Ağaoğlu ve İstanbul’daki diğer Rolls Royce sahibi dolu mağdurları için İngiltere’den dört kişilik özel bir ekip göndermiş. Sabah

Ağaoğlu’nun milyonluk araçlarından bazıları;