Yorumlar Çok Acımasızca

14 yıllık eşini aldatan Murat Başoğlu verdiği röportajda “Her erkeğin başına gelebilir, yapılan yorumlar çok acımasızca” diyerek kendini savundu.

Sunucu Murat Başoğlu’nun çapkınlığı bir anda Türkiye’nin magazin gündemine oturdu. Teknede görüntülendiği kadının ise spor salonunda fitness hocası olan yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia ediliyordu. İddiaları reddeden Başoğlu, “Her erkeğin başına gelebilir, yapılan yorumlar acımasız” dedi.

“HER ERKEĞİN BAŞINA GELEBİLİR”

Murat Başoğlu Habertürk’e verdiği röportajda hata yaptığını söyleyerek, “Ben bir şey yaptım, hatasını çekiyorum. Bedelini de ödeyeceğim. Ne kadar özür dilesem de affı yok. Anlık bir şeydi, olabilir. Her erkeğin başına gelebilir. Hiç tanımazsın birini, yarım saat sonra teknende olur, bir şey yaparsın onunla, sonra da iner gidersin, o arada bu olur. Ancak yorumlar çok can acıtıcı. Midemin ağrısından duramıyorum, kesin kanser oldum. Öyle üzülüyorum ki” dedi.

MURAT BAŞOĞLU: KÖTÜ BİR KAÇAMAK OLDU’

Yakalandığı kişinin yabancı bir kadın olduğunu ve sevgili olmadıklarını dile getiren Murat Başoğlu, “Yakalandığım kişinin yeğenim veya spor hocam olduğu söyleniyor ama yabancı bir kadındı. Maalesef iğrençlik had safhada. Yarım saat önce tanımıyordum, keşke tanışmasaydım! Yarım saat sonra da bıraktım. Kötü bir kaçamak oldu. Benim sevgilim varmış, nereden sevgilim oluyor benim? Benim ne zaman sevgililik durumumu gördünüz? Arkadaşla bir beach partide tanışmıştım. Benim 14 yaşında bir oğlum, karım ve saygınlığım var”

“BABAM ÖLDÜĞÜNDE BİLE BU KADAR ÜZÜLMEDİM’

“Kız 2 günlüğüne Bodrum’a geldi, dün de gitti. Adı Olga’ydı, soyadını hiç bilmiyorum. ‘Senin teknen varmış, gel çıkalım’ dedi, gittik o kadar. Ama inanın yaşadığım üzüntüyü tarif edemem. Pişmanım. Babam öldüğünde bile bu kadar üzülmedim. Eşim dostum arayıp beni teselli ediyor. Karıma yaptığıma mı üzüleyim yoksa insanların gözünde düştüğüm duruma mı üzüleyim bilemiyorum. Yarım saatlik bir saçmalık, sevgilim olsa arkasında dururum. Plansız, programsız, saçma bir şeydi.”

‘HERHALDE BENİ BOŞAYACAK’

“Yaptık bir eşeklik, cezasını çekeceğim. Yazılı olarak açıklama da yapacağım. Hande şu an sadece olayın dinmesini bekliyor. Herhalde beni boşayacaktır”

“DELİKANLI ADAMIM”

“Ben delikanlı adamım, yaptığımın arkasında dururum. Saçma sapan bir şey yaptım. Keşke yapmasaydım ya da yaptıysam yakalanmasaydım. Bin pişman oldum. Magazincilerin beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum! Sabah televizyonda yorum yapan biri “Onun gittiği spor salonuna gitmeyin, hepinizi…” dedi.