Sosyal medyada 320 bine yakın takipçisi olan ve bu alanda babasını geride bırakan Zeynep Alkan, paylaşımlarıyla yürek hoplatıyor.

Yönetmen-oyuncu Hamdi Alkan’ın bu yıl oyunculuk eğitimi almak için İtalya’ya gidecek olan kızı Zeynep’in (19) Instagram’daki takipçi sayısı 320 bine yükseldi. 107 bin kişinin takip ettiği Hamdi Alkan ”Zeynep beni Instagram’da üçe katladı. Kızım benden daha şöhret” dedi.

YASMİN ERBİL’İ HATIRLATIYOR

26 Mayıs 1998’de doğan Zeynep Alkan yaptığı cesur paylaşımlarla akıllara Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil’i getirmişti.

“MEMELERİN NEREDE?” SORUSUNA EFSANE YANIT

Zeynep, geçen günlerde paylaştığı bu fotoğrafın altına ”Memelerin nerede?” diye soran bir takipçisine ”Unuttum” diye yanıt vermişti. Vine videoları ile ünlenen Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör çiftinin kızı Zeynep Alkan, Hayat Bazen Güzeldir dizisinde rol almıştı.

HEM GÜZEL HEM KOMİK

Çektiği komik videoları paylaşarak sosyal medyada kendine farklı bir yer edinen genç oyuncu güzelliği ile de dikkat çekiyor.

GELECEĞİN YILDIZI OLARAK GÖSTERİLİYOR

Yeteneğini annesi ve babasından alan genç oyuncu, yönetmenliğini babası Hamdi Alkan’ın yaptığı dizide oynaması ile başlangıç olarak kaliteli bir işin içinde yer alan geleceğin yıldızı, edineceği tecrübeler ışığında başarılı işlerin altına imza atacağa benziyor.

İşte güzel oyuncunun paylaşımlarından bazıları;