Adriana Lima’nın eski sevgilisiyle fotoğraflarını paylaşması üzerine Metin Hara “O fotoğrafı kaldır hemen” diyerek uyarıda bulundu. Ünlü model de bu uyarının ardından fotoğrafları kaldırdı.

Yaz boyunca Türk yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Adriana Lima, eski boksör sevgilisi Miltiadis Kastanis ile birlikte samimi bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımdan kısa bir süre sonra ise paylaştığı fotoğrafı sildi.

YAZ AYINA DAMGA VURDULAR

Yazar Metin Hara ile Bodrum’da yaşadığı aşkın ardından dünya gündemine oturan ikilinin sevgisi olay yaratmıştı. Reklam aşkı dedikodularının ardından tatillerine devam eden Adriana Lima ve Metin Hara verdiği pozlarla magazin gündemini meşgul etmişti.

“O FOTOĞRAFI HEMEN KALDIR”

ABD’ye döndükten sonra herkesi şaşırtan Lima, Yunanlı eski aşkı Miltiadis Kastanis’i evinde ağırlayıp samimi bir fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı. Yaşanan bu olayın ardından Adriana Lima eski sevgilisi ile sosyal medya hesabına yüklediği fotoğrafını kaldırdı. Bunun nedeni olarak ise Metin Hara’nın Lima’yı arayarak “O fotoğrafı kaldır hemen” dediği öğrenildi.

Adriana ve eski sevgilisi;